Amatų ir mainų šventė 2020

 

Rugpjūčio 8-9 d., Karališkių kaimas, Želvos sen., Ukmergės raj.

gallery/šventės ženklas_2_s
Informacija amatininkams
 

Savitvarka

  • Amatininkai sodžiaus erdvėje savo vietą (pavėsinę ir pan.) įsirengia patys atvykę dar penktadienį (bus galima atvykti nuo 15 val.) ar šeštadienį iki 9 val. Kas neturi pavėsinių už 10 eurų mokestį bus galima iš anksto susitarti dėl vietos organizatorių įrengtoje pavėsinėje. Jei jūsų vietai reikėtų (elektros, stalo, vandens ar pan.), prašome derinti telefonu iš anksto Darius +370 620 95101. Jeigu reikės mūsų pagalbos vietai pavėsinėje, stalui ar nakvynei po stogu (vietų skaičius gan ribotas), tuomet prašysime 10 eurų paramos organizatoriams už suteikiamas sąlygas. 
  • Maistas bus suneštinis - organizatoriai ir amatininkai vaišina vieni kitus. Pageidautina naudoti vietinį, šviežią, natūralų ir vegetarišką maistą. Vandenį galima naudoti atsivežtinį arba iš sodžiaus šulinio. Prašymas - pasiimti po savo dubenėlį, puodelį ir šaukštą. Organizatoriai su savanorių pagalba papildomai planuoja paruošti šilto maisto šeštadienį ir sekmadienį pietums, o vakarienei ir pusryčiams stalas bus suneštinis. O kitiems šventės lankytojams bus pasiūlyta atskira erdvė, kur jie galės naudoti savo atsineštinį maistą. Taip pat bus vegetariška kavinė, kur galima bus įsigyti saldumynų, samosų, troškinukų pietums (amatininkams su didele nuolaida) karštų gėrimų ir kambuchos.  
  • Dėl koronaviruso grėsmės ypač prašome atsargiai elgtis rizikos grupėje esančius asmenis bei sergančius. Būtina individualiai laikytis vyriausybės ekstremalios situacijos apibrėžtų normų, pvz., dezinfekuoti rankas (bus kelios vietos su dezinfekciniu skysčiu), laikytis saugaus atstumo ir pan. Organizatoriai neatsako už kiekvieno žmogaus individualų elgesį, tačiau privalės taikyti viešiems renginiams keliamus reikalavimus.
  • Šventės metu tėveliai yra atsakingi už vaikus. Prašome nesivežti ramybę trikdančių gyvūnų. 
  • Sename kaimo sodžiuje bus natūrali kaimiška aplinka su minimaliais patogumais. Nakvynei galima įsirengti palapines. Bus gan ribotas vietų skaičius po stogu kaimiškoje troboje bei pirtelėje (reikėtų iš anksto susitarti jei yra poreikis).
  • Amatininkus, kurių amatų pristatymai sutampa laike prašome pasiruošti savo pristatymus skirtingose vietose bent 20 m. atstumu vienas nuo kito. Pristatymai galės vykti jūsų įsirengtose mugės vietose arba tam specialiai skirtose pristatymų vietose. Taip pat bus galima pristatymams pasinaudoti ir grafoprojektoriumi.
  •  Atkreipiame dėmesį, kad kiekvieno amato pristatymui skiriama po 50 min., o 10 min. tarp pristatymų reikalinga  dalyvių poilsiui ir kitiems poreikiams. Šventės metu galima bus eigoje pratęsti amatų demonstracijas individualiai susidomėjusiems žmonėms. 
  •  Amatininkai gali iš anksto užsiregistravę eksponuoti gaminius mugėje ir be savo amato pristatymo, tačiau tuomet prašome sumokėti 10 eur mokestį.
  •  Šventės organizatoriai neturi galimybių užtikrinti visų žmonių ir daiktų saugumo, todėl prašome atitinkamai pasirūpinti savimi ir savo turtu.

Registracija
Amatininkus pageidaujančius dalyvauti šventėje prašome iš anksto registruotis Ramunės tel. 866222058, e-paštu ramunnn@gmail.com (arba Dariaus tel. +37062095101, dplikynas@gmail.com) iki liepos 25 d.

 

Kaina

Amatininkams registracija nemokama, jeigu daromas amato pristatymas, įsirengiama savo amato vieta (pavėsinė, stalas ir pan.). Organizavimo išlaidų parėmimui bus padėkos dėžutė.
Laukiami savanoriai šventės pagalbininkai (ruošiant vietą, papuošimus, maistą, registratūroje ir pan.) Jiems dalyvavimas nemokamas, tačiau prašytume būtinai iš anksto registruotis.

gallery/ratelis prie ąžuolo
gallery/molio lipdymas
gallery/tvenkinio vaizdas su šiaudiniu papuošalu